Sektörel Çözümler

Turizm:

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız için mobil POS ile masa başında ödeme, sanal POS ile internetten rezervasyon ve satış imkanı sağlanmakta olup ayrıca döviz POS ile farklı döviz kurları üzerinden yapılan satışlar işlem yapılan döviz kuru üzerinden tahsil edilebilmektedir. Vakıfbank POS’larında Visa/MasterCard dışında American Express (Amex) ve CUP (China Union Pay) kartlar ile yapılan işlemler kabul edilebilmektedir.

Restoran:

Restoran, Cafe/Bar sektöründe Yazar Kasa POS avantajı ile müşterilerin ödemeleri masa başında alınarak hem müşteri memnuniyeti hem de şifre güvenliği sağlanmaktadır.

E-Ticaret:

İnternet üzerinden yapılan alışverişler de istenildiği taktirde sanal POS’un, işyeri sitesine entegrasyonu ile işlemler yapılabileceği gibi, güvenli ortak ödeme sayfası kullanılarak Vakıfbank üzerinden de işlemler güvenli bir şekilde yapılabilir.

Evlere Servis ve Dağıtım:

Evlere teslim veya bayilere dağıtım durumunda Yazar Kasa POS ile ürünü teslim anında ödeme alınabilir.

Market:

Market sektöründe Gsm ve Sabit POS çözümleri ile müşterileri kasa başında bekletilmeden hızlı işlemler yapılabilir. Ayrıca kasa POS çözümleri ile yapılacak ödemelerde POS’a tutar girilmeksizin doğrudan kasa ile bağlantı kurarak ödemeyi otomatik alması sağlanmaktadır.