Kampanya İşleyişiKart sahiplerine yönelik kampanyalar POS üzerinden seçilen artı taksit, taksit öteleme, indirim kampanyalarından oluşmaktadır.

Artı taksit ve taksit öteleme kampanyalarında; artı taksitlerin ve taksit ötelemelerin maliyetleri Bankamız tarafından karşılanmakta, işyerlerimize ek bir maliyet yansıtılmamaktadır.

Satış sliplerinde üye işyeri nüshasında üye işyeri için yapılan taksit sayısı; Kart hamili nüshasında ise artı taksit ile birlikte toplam taksit sayısı belirtilmektedir. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir

Artı taksit kampanyaları:

  • Örneğin POS’unuzdan + 3 taksit kampanyasına dahil 100 TL’lık 2 taksitli bir işlem yaptığınızda; kart sahibi borcunu 5 eşit taksitle (+3 taksit uygulaması ile) (20 TL * 5) öder. POS’unda + 3 taksit kampanyasından faydalanabilmek için 2-3-4-5-6 taksit seçeneklerini seçmeniz yeterli olacaktır.
  • Örneğin POS’unuzdan + 4 taksit kampanyasına dahil 60 TL’lik 6 taksitli bir işlem yaptığınızda 10 taksitli işlem olarak gerçekleşmeyecektir. POS’unuzda + 4 taksit kampanyasından faydalanabilmek için 2-3-4-5 taksit seçeneklerini seçmeniz yeterli olacaktır.
  • POS’unuzdan + 4 taksit kampanyasına dahil 60 TL’lik 2 taksitli bir işlem yaptığınızda kart sahibi borcunu 6 eşit taksitle (+4 taksit uygulaması ile) (10 TL * 6) öder. (Peşin fiyatında taksitli işlemlerde taksit üst sınırı 9’dur).

Artı taksit ve Erteleme Kampanyaları :

  • Örneğin POS’unuzdan + 2 taksit ve 3 ay oteleme kampanyasına dahil 600 TL’lik 4 taksitli bir işlem yaptığınızda; kart sahibi ilk taksitini 3 ekstre donemi sonra ödemeye başlar ve borcunu 6 eşit taksitle (100 TL * 6) öder.